Ödeme sistemi goshopier mobile taşındı

Tubitak destekli girişim olarak geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan goshopier.com bugün google play için hazırlanan uygulamasını duyurdu.

2016 Haziran’da paypalın Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmasıyla mobil ödeme sistemlerinde hızlı bir artış yaşandı. ödeal, papara, andropay, shopier gibi girişimler gerek kendi altyapılarıyla, gerekse payu, iyzico gibi sistemlerin altyapısı üzerinden hizmet vermeye başladı.

Goshopier sosyal ağlar üzerinden satış yapan kullanıcıları cezbedecek spr.is kısayolunu entegre ederek diğerlerinden ayrıştı. İnternet üzerinden satış yapan veya hizmet sunanlar için paypaldan sonra iyi bir alternatif olmayı başardı. Kayıt esnasındaki kolaylıklar, kullanım arayüzü sadeliği, kolay entegre edilmesi de tercih sebeplerinden.

Daha önce defaatle farkl bloglarda tanıtımını yaptığımız sistem bugün kullanıcıların mobil uygulamasını duyurdu. Google play üzerinden yayınlanan android uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Websitesinin mobil arayüzünden daha kullanışlı olan, bildirim özelliği bulunan uygulama ile üyelerini yeni bir ayrıcalık sağlayan shopier, ios işletim sistemli mobil cihazlar için apple store uygulamasının da çok yakında yayınlanacağının müjdesini verdi.

Bir Cevap Yazın