epara, internetten para kazanma platformu mobil uygulamasını duyurdu

Ülkemizde webendustrinin gelişimi tüm e-sektörleride beraberinde sürüklemeye devam ediyor. Girişimlerin hızlandığı bu dönemde internet üzerinden gelir sağlama odaklı girişimlerde çoğalmaya başladı.

Oturduğun yerden para kazan sloganıyla yakın tarihte yola çıkan epara google play de android işletim sistemli cihazlar için mobil uygulamasını yayınladı. Sistemden kısaca bahsedecek olursak;

Akıllı telefonunuzla görevler tamamlayarak para kazanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Görevler arasında mobil uygulama test etmek, yorum yapmak, app store için uygulama deneyimlemek, siteler ve makaleler için yorum yazmak, yeni sitelere üye olmak, anketlere cevap vermek bulunuyor.

Benzer para kazanma uygulamalarında genellikle dış mekan görevleri lokasyon bazlı görev tamamlama işlemleri olurken epara’da sadece akıllı telefonunuzla tüm görevleri oturduğunuz yerden gerçekleştirebiliyorsunuz. Twitter hesabınızla ilk giriş ekranını geçtikten sonra bilgilerinizi güncelleyerek kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi veri tabınına kayıt edebilirsiniz.

Şimdiye kadar 50’den fazla görev tamamladığını öğrendiğimiz platform mobil uygulamasıyla google play’e hızlı bir giriş yaptı. Bu tür uygulamaların yaygınlaşmasını, ülkemizde de epara’nın bir iş modeli olarak görülmesini en içten dileklerimizle temenni ederek, epara’nın başarılarının devamını diliyoruz.

son olarak; epara’nın uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın