KolayRandevu.com 1 Milyon TL yeni yatırım aldı

2015 yılı başında Uğur Çivi tarafından kurulan ve kısa sürede güzellik sektörüne online randevu sistemini getirmesiyle ezberleri bozan KolayRandevu.com, Kasım 2016’da 1.6milyon yatırım aldığı, Altay Tınar, Joachim Behrendt, Ömer Erkmen, BIC Angels, Enern, Miton ve Protos‘tan 2. yatırım turunun devamı niteliğinde, 1 milyon TL’lik yeni yatırım aldı. Bu yatırımla birlikte Ankara’da da hizmet vermeye başladı.

Kolay Randevu kurucu ortağı Uğur Çivi, İstanbul’da faaliyete başlamalarından bu yana geçen yaklaşık 2 senelik sürede aylık 30.000 randevu barajını aştıklarını belirterek, sıradaki hedefin bu başarıyı Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin diğer büyük illerine de taşımak olduğunu da söyleyerek cümlelerine şöyle devam etti;

“İstanbul’lu güzellik işletmeleri ve son kullanıcılar bizi çok sevdi. Bir süredir diğer şehirlerde de hizmet vermeye başlamamız konusunda üzerimizde tatlı bir baskı vardı. Aldığımız yeni yatırımla birlikte açılımımıza Ankara ile başladık. Sırada ise İzmir var.”

Sistem üzerinden randevu alınabilen salonların arasında Mehmet Tatlı, MOS, Ali Gür, Bayram Bal gibi zincir güzellik işletmeleri, Muammer Yaprakgül, Sabit Akkaya, Adem Terzi gibi bir çok marka salon da var.

Türkiye’de sayıları 100.000’i aşan kuaför, berber, güzellik salonu, manikür salonu vb. güzellik işletmesi bulunduğunu belirterek, şimdiye kadar farklı girişimlerin başarılı çabalarıyla restoranlar, doktorlar, çiçekçiler, taksiciler gibi farklı sektörlerden işletmelerin işlerini internete taşıyarak yeni çağa ayak uydurmak konusunda öncü olduklarını belirterek, güzellik sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin de bu yola girmesinde geç bile kalındığını belirtti.

Yerli ve yabancı yatırımcıların güveni artarak devam ediyor

Kolay Randevu, son yatırım ile birlikte, aldığı toplam yatırım tutarını 3 milyon Türk Lirası’na çıkarttı.

Bir Cevap Yazın