Girişimciler TurkTelekom Pilot’la uçuşa geçiyor

Girişimcilere eşsiz fırsatlar ve imkanlar sunan Türk Telekom’un Pilot projesi 23 Nisan’a kadar başvuru almaya devam ediyor.

PilotTürk Telekom tarafından 2013 yılında hayata geçirilen PİLOT, Türkiye’deki ilk kurumsal girişim hızlandırma programıdır. Türk Telekom, PİLOT ile girişimcileri desteklemeyi, girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi ve girişimlerle iş birliği yaparak müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Hızlandırma programı kapsamında girişimlere Türk Telekom ile iş birliği fırsatı, nakit desteği, eğitim, mentorluk, iş bağlantıları, yatırımcılara erişim, ofis alanı, teknoloji altyapısı, mobil iletişim paketi ve tanıtım desteği sağlanmaktadır. 12 hafta süren programın sonunda ekiplerden, doğrulanmış bir iş modelini esas alan ‘Ana Fonksiyonlara Sahip Ürün (MVP)’ ortaya çıkarmaları beklenir. Programı başarı ile tamamlayan ekipler geliştirdikleri MVP ve iş modelini, seçkin yatırımcıların katıldığı ‘Demo Day’ etkinliğinde sunarlar.

Pilot için hazırlana tanıtım videosu:


Başvurusu kabul edilen girişimciler için 12 haftalık desteklenmiş süreç sonrasında düzenlenen demo day etkinliğiyle güçlü yatırımcılarla buluşmaları sağlanıyor. Pilot’a buradan başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca girişimlerinize destek, yatırım almak için hazırladığımız melek yatırımcılar listesini inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın