MODD/startup yerli girişimleri dünyaya duyuracak

Startup fabrikası misyonuyla 2010 yılınca Cem Has tarafından kurulan MODD, fikir aşamasından başlayarak, girişimcilere desktek oluyor. Girişimlerin yatırım bulmasına da yardımcı olan platform girişimcilere rehberlik ederek dünya pazarına açılmalarına yardımcı oluyor.

Reklam sektöründe halihazırda 220’yi aşkın markaya hizmet veren MODD/group’un Kurucu CEO’su Cem Has;

MODD/group olarak hem reklam ajansı hem de ürün tasarımı alanında faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle fikirleri kendi mutfağımızda geliştirebiliyoruz. Böylelikle hizmet verdiğimiz markalar için bir fikri karlı bir startup’a hızlıca dönüştürüyoruz. Özellikle markaların iletişim faaliyetlerine alternatif olacak ve Y kuşağı ile daha fazla etkileşim kurmalarını sağlayacak yeni projelere odaklanmak istiyoruz.

diyor. webrazzi’de yayınlanan modd/group makalesi bir çok girişimcinin gözünden kaçmış olabilir ama basketboll.com.tr, kupadu.com, salepropertyturkey.com gibi bir çok girişimi bünyesinde barındıran bunlar için 1.5 milyon TL’nin üstünde yatırım almış kaliteli platformlardan biridir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için modd/startup sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın