Taksitlendir.me girişim fikri

Mobil ödeme yöntemleri konusunda payU, iyzico, parara gibi alternatiflere kavuşan e-ticaret sektörü artık bankaların mobil poslarına veya webmoney paypal gibi sistemlere ihtiyaç duymadan BDDK onaylı aracı kurumlarla çalışabiliyor.

Mobil ödeme konusunda güven ve yaygınlık hakim olduğundan e-ticaret hacmi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şimdi de ödemelerde taksit kolaylığıyla ilgili girişimler artmaya başladı. Mesela e-kira.net bunlardan biridir.

E-kira.net kullanıcılarına kira ve aidatlarını taksitle ödeme imkanı sağlayan bir girişim. e-kira.net kurucusu Berkay Yavuz taksitlendirme ve ödeme alt yapısı olarak payU alt yapısını kullanıyor. Kullanıcılarına taksitlendirme konusunda %1.5 den başlayan komisyon oranlarıyla 9 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlıyor. Webrazzi’de tanıtımı yapılan platformun Nisan ayı için geçerli ilk 150 üyesine “kiranızın 50 TL ‘si e-kira.net’ten” kampanyasınıda buradan duyurmuş olalım.

Aynı amaca hizmet eden ama sadece kira ve aidat ile kısıtlı kalmayan daha geniş kapsamlı bir taksitlendirme platformunun yoğun ilgi göreceğinden eminim. Normalde taksitlendirme imkanı olmayan akıllı telefon, altın, v.b. ürünler için benzer altyapı sistemleri kullanılarak uygun komisyon oranlarıyla hizmet verilebilir. Konuyla ilgili jenerik domain olan taksitlendir.me ‘nin boş olmasıda girişimin akılda kalıcılığını kolaylaştırır.

Dolaylı yoldan hem tanıtım hemde yeni girişim fikri olan bu yazımı vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın